scorecardresearch

Tabanca tutukluk yaptı ölümden kurtuldu!

15 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 2 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Bir esnafla kavga eden bedensel engelli vatandaş silahı çıkartıp ateş etti. İkinci seferde tabancının tutukluk yapması olası bir cinayeti önledi. Bartın’da bir esnaf ile bedensel engelli bir vatandaş arasında başlayan tartışma önce münakaşaya ardından kavgaya dönüştü. Engelli vatandaş belindeki silahı çıkarıp tartışdığı esnafın dükkanına ateş etti. İkinci kez ateş etmek istediğinde, silahın tutukluk yapması birini maktül diğerini katil yapmaktan kurtardır. O anlar ise iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

ÖNCE ATEŞ ETTİ

Olay, sabah saatlerinde Bartın’ın en işlek bölgesi Şadırvan Caddesi’ndeki bir cep telefonu bayiinde meydana geldi. İşyerinin güvenlik kamerası tarafından görüntülenen olayda bedensel engelli Levent S., koltuk değnekleriyle önüne geldiği işyerine elindeki tabancayla bir el ateş etti.

İKİNCİ KEZ ATEŞ ETMEK İSTEDİ

İşyeri sahibi Erkan C. ve müşterisi, içeride büyük panik yaşadı. Levent S., ateşe devam etmek isterken tabancası tutukluk yaptı. Durumu fark eden Erkan C., koşarak Levent S.’nin üzerine atlayıp yere düşürdü. Dükkanda bulunan müşteri ise kaçtı.

Erkan C., yerde dirsek darbeleriyle etkisiz hale getirdiği Levent S.’nin elindeki tabancayı alıp fırlattı. Çevredekiler işyeri sahibi ve saldırganı ayırdı. Elinden hafif yaralanan Erkan C., gelen sağlık ekibi tarafından ayakta tedavi edildi.

GÖZALTINA ALINDI

Daha önce de aynı işyerine saldırdığı belirtilen Levent S. ise polis tarafından gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

www.yorum365.com
Etiketler